+Zobacz naszą główną stronę.
 
 
 

 
 
 


 
Nie Przegap
 

 

Morze, góry, świątynie – Tajlandia i Kambodża (31d) wakacje w Tajlandii

 
wakacje w tajlandii wielki palac krolewski tajlandia wycieczki do tajlandii wakacje tajlandia
wakacje w tajlandii wielki palac krolewski tajlandia wycieczki do tajlandii wakacje tajlandia
wakacje w tajlandii wielki palac krolewski tajlandia wycieczki do tajlandii wakacje tajlandia

 
Podsumowanie
 

Cena od (standard Srebrny): 4499 zł (za osobę dla 4 osób)
 
Cena od (standard Złoty): na zapytanie
 
Cena od (standard Platynowy): na zapytanie
 
Kategoria:
 
Kategorie Dodatkowe: , , ,
 
Miejsca: , , , ,
 
Dostępne Standardy:
 
Odpowiednie Dla Dzieci:
 
Dostęp Do Interentu:
 
Stosunek Cena/Jakość
 
 
 
 
 


 
Lokalizacja
 
 
 
 
 


 
Obsługa Hotelu
 
 
 
 
 


 
Czystość Hotelu
 
 
 
 
 


 
Standard Pokoi
 
 
 
 
 


 
Wyżywienie
 
 
 
 
 


 
Ocena
 
 
 
 
 
4/ 5


Ocena Klientów
96 oceny(n)

 


Opis

W Tajlandii możesz wiele – możesz pluskać się w morzu i odkrywać zagadki Bangkoku, możesz nurkować wśród koralowców i odetchnąć górskim powietrzem w Chiang Mai, możesz zgubić się wśród antycznych ruin i odwiedzić jedną z tysiąca buddyjskich świątyń. Wybierz się do Tajlandii z nami a… zrobisz to wszystko! Tajlandia od plaży a po góry z [...]

0
Wysłany Luty 20, 2013 przez

 
Pełny artykuł
 
 

W Tajlandii możesz wiele – możesz pluskać się w morzu i odkrywać zagadki Bangkoku, możesz nurkować wśród koralowców i odetchnąć górskim powietrzem w Chiang Mai, możesz zgubić się wśród antycznych ruin i odwiedzić jedną z tysiąca buddyjskich świątyń. Wybierz się do Tajlandii z nami a… zrobisz to wszystko! Tajlandia od plaży a po góry z przerwą na wizytę w jednym z najbardziej fascynujących miejsc w Azji – Angkor Wat. 31 niezapomnianych dni i 30 niezapomnianych nocy w sercu Azji południowo-wschodniej – nie zapomnisz tego nigdy!

 

Dzień 1 – Bangkok

Witaj w Azji! Aby Twoje lądowanie na nowym kontynencie przebiegło bez zakłóceń, na lotnisku czekał będzie na Ciebie nasz przedstawiciel, który zadba o to, byś cały i zdrowy dotarł do hotelu. Resztę dnia masz tylko dla siebie – zacznij się oswajać z otoczeniem, nareszcie jesteś w Tajlandii!

 

Dzień 2  – BaWat Pho leżący budda lezacy budda świątynie tajlandii świątynie w tajlandii wakacje w tajlandii ciekawe miejsca tajlandiangkok – Wielki Pałac

Posiłki: śniadanie

Czas wkroczyć w królewskie miasto Bangkok w prawdziwie królewskim stylu. Po śniadaniu spotkasz się z przewodnikiem, który zabierze Cię do dawnej siedziby królów Tajlandii – Wielkiego Pałacu. Nie ważne czy to twoje pierwsze, czy któreś z kolei spotkanie z tajską architekturą – będziesz pod ogromnym wrażeniem. W murach pałacu swój dom znalazł też szmaragdowy budda – najświętszy z tajskich artefaktów religijnych.

Resztę dnia masz tylko dla siebie.

 

Dzień 3-7 – Odkrywanie Bangkoku

Posiłki: śniadanie

Bangkok to gigant, 12 milionów ludzi, miliony samochodów, tukuktuków, dziesiątki kanałów, 2 linie kolei nadziemnej, linia metra…. długo wymieniać. Masz kilka dnia na odkrywanie stolicy Tajlandii swoim własnym tempem. Czekają na ciebie kapiące złotem świątynie, wąskie zaułki, świetne restauracje i genialne jedzenie na ulicy. Możesz też skorzystać a naszej oferty wycieczek opcjonalnych – zabierzemy Cię w najbardziej fascynujące miejsca w i w okolicach „miasta aniołów”. Wśród naszej oferty znajdziesz między innymi:

 

Dzień 8 – Bangkok – Pattaya

Posiłki: śniadanie

Czas żegnać Bangkok i ruszać… na plażę! Po śniadaniu zawieziemy Cię do nadmorskiej miejscowości Pattaya. Gdy już odsapniesz w hotelu możesz ruszać na zwiedzanie okolic – zacznij przyzwyczajać się do Azjatyckiego słońca, będzie Ci towarzyszyć do końca wyjazdu!

 

Dzień 9 – Pattaya

Posiłki: śniadanie

Nie długo dziś zabawisz na stałym lądzie. Zaraz po śniadaniu ruszamy na tropikalną wyspę! Koh Lan – Wyspa Koralowa leży kilka kilometrów od wybrzeży Pattayi i oferuje to czego tak pragniesz na wakacjach w Tajlandii – piaszczyste plaże, błękitną wodę i święty spokój. Jeśli jednak szukasz wrażeń – nie zawiedziesz się! Nurkowanie, narty wodne, wodne skutery… pełen wybór!

tajlandia wakacje w tajlandii pattaya plaza tajlandia plaze tajlandia wycieczki oferty tajlandia pattaya

Na wyspie zjesz też obiad a gdy nacieszysz się już tutejszą zrelaksowaną atmosferą, odstawimy Cię do hotelu.

 

Dzień 10-15 Pattaya

tajlandia wakacje w tajlandii pattaya plaza tajlandia plaze tajlandia wycieczki oferty tajlandia pattayaPosiłki: śniadanie

Masz słońce, plażę, wodę i… dużo wolnego czasu! Wykorzystaj go jak tylko chcesz – nic nie robiąc przez cały boży dzień, stołując się w jednej ze świetnych lokalnych restauracji, na zakupach na pobliskich targowiskach lub w centrach handlowych lub na jednej z naszych opcjonalnych wycieczek. Korzystaj do woli!

 

 

Dzień 16 – Pattaya – Kambodża

Posiłki: śniadanie

Na pewno nie masz jeszcze dosyć Tajlandii (czy to w ogóle możliwe?) ale to nie szkodzi – zabieramy Cię na niesamowitą wycieczkę! Po śniadaniu czeka Cię lot do Siam Reap w Kambodży. Na miejscu złap oddech w hotelu i ruszaj na zwiady. To niewielkie, postkolonialne miasteczko nasączone jest zrelaksowaną atmosferą. Nie brakuje też tu świetnych knajp, barów i restauracji gdzie z przyjemnością spędzisz resztę dnia.

tajlandia ankor wat kambodza wakacje w tajlandii azji wycieczki tajlandia azja tajlandia oferty swiatynie tajlandia

 

Dzień 17 – Siam Reap Kambodża

tajlandia ankor wat kambodza wakacje w tajlandii azji wycieczki tajlandia azja tajlandia oferty swiatynie tajlandiaPosiłki: śniadanie, obiad, kolacja

Czas stanąć twarzą w twarz z historią. Po śniadaniu ruszamy na zwiedzanie jednego z najbardziej niezwykłych zabytków na planecie ziemia – Angkor Wat. Tutejsze świątynie przytłaczają swym ogromem i rozmachem i choć od wieków wdziera się do nich dżungla, wciąż dają świadectwo wielkości swoich budowniczych. Wizyta w Angkor jest niesamowitym doświadczeniem i na zawsze pozostanie w twojej pamięci.

 

Dzień 18 – Siam Reap Kambodża

tajlandia ankor wat kambodza wakacje w tajlandii azji wycieczki tajlandia azja tajlandia oferty swiatynie tajlandiaPosiłki: śniadanie, obiad, kolacja

Jeden dzień to stanowczo za mało na Angkor. Po śniadaniu ruszysz więc by znów zgubić się wśród antycznych murów, wykutych w litej skale twarzy, ruin jak z filmów o Indianie Jonesie. Będziesz miał też nieco casu by zajrzeć do pobliskiej wioski Pradak i przyjrzeć się powolnemu rytmowi życia lokalnej ludności

Po południu – jeszcze więcej ruin! One naprawdę nie nudzą się szybko! Wieczorem zaś czeka Cię kolacja i pokaz tradycyjnego khmerskiego tańca.

 

Dzień 19 – Siam Reap Kamboża

tajlandia ankor wat kambodza wakacje w tajlandii azji wycieczki tajlandia azja tajlandia oferty swiatynie tajlandiaPosiłki: śniadanie, obiad, kolacja

Rano, po pysznym śniadaniu – pożegnasz się z Angkor odwiedzając kompleksy świątynne Preah Ko, Bakong i Lolei. Następnie zaś ruszymy ku największemu jezioru Azji Południowo-Wschodniej – Tonle Sap. Zwiedzisz tu pływającą wioskę rybacką, której mieszkańcy – jedna z najniższych klas społecznych Tajlandii – żyją zgodnie z rytmem wyznaczanym przez wody jeziora.

Z powrotem w miasteczku zabierzemy Cię na pokaz tradycyjnego, lokalnego rzemiosła w Artisans D’Angkor. Wieczorem proponujemy wizytę na nocnym markecie. Kolację zjesz w lokalnej restauracji.

 

Dzień 20 – Siam Reap – Ayutthaya

Posiłki: śniadanie

Po śniadaniu – wracasz do Tajlandii. Czek Cię krótki lot do Bangkoku a potem błyskawiczny transfer do położonego kilkadziesiąt kilometrów na północ od stolicy miasta Ayuttaya – miejsca zasłużonego dla bogatej tajskiej historii. Wieczorem wybierz się na spacer, zjedz kolację nad rzeką lub spróbuj legendarnych lokalnych zielonych naleśników roti sai mai.

 

Dzień 21-22 – Ayuttaya

Posiłki: śniadanie

Po śniadaniu w hotelu ,przewodnik zabierze Cię na zwiedzanie Ayuttayi – dawnej stolicy królestwa Syjamu. Zaglądając do ruin pałaców i świątyń przekonasz się, dlaczego w dawnych wiekach Ayuttaya wprawiała w zachwyt i osłupienie przybyszów z zachodu. Zanim miasto padło ofiarą birmańskich najeźdźców w 1767 roku, przez 417 lat było stolicą potężnego królestwa i przerastała swoim rozmiarem…Londyn z tamtych czasów. Tysiące posągów buddy (w tym głowa buddy wrośnięta w konar drzewa), strzelające w niebo stupy – Ayuttaya nie bez powodu jest jedną z największych atrakcji Tajlandii.

ayutthaya wakacje w tajlandii wypoczynek w tajlandii urlop w tajlandii hotele w tajlandii wakacje objazdowe tajlandia wakacje tajlandia

 

Dzień 23 – Bangkok – Chiang Mai

Posiłki: śniadanie

Rano zwiedzisz jeszcze kilka świątyń, których nie udało Ci się odwiedzić dzień wcześniej. Po południu zaś zawieziemy Cię na dworzec kolejowy Hualampong w Bangkoku skąd – pociągiem – pomkniesz na północ kraju, do Chiang Mai.

 

Dzień 24 – Chiang Mai

flora fauna tajlandia geografia tajlandii pogoda w tajlandii wakacje w tajlandii wycieczki tajlandiaPosiłki: śniadanie

Nasz przedstawiciel odbierze Cię z dworca i zawiezie do hotelu. Reszta dnia to szansa dla Ciebie by oswoić się z lokalnym klimatem i na własną rękę zwiedzić centrum Chiang Mai. Czujesz jak przyjemnie chłodne w porównaniu z resztą Tajlandii jest tutejsze powietrze?

 

 

 

Dzień 25 – Chiang Mai

tajlandia wakacje w tajlandii chiang mai wycieczki tajlandia chiang rai wakacje tajlandia ofertyPosiłki: śniadanie

Po śniadaniu spotkasz się z przewodnikiem, który odkryje przed Tobą niezwykłości Chiang Mai. Dzięki niemu zajrzysz do najpiękniejszych z setek tutejszych świątyń i nie przegapisz najważniejszych detali. Wybierzemy się między innymi do położonej nieopodal szczytu góry Doi Suthep, sześciuset-letniej  świątyni Wat Phrathat Doi Suthep. Rozciągający się stąd widok jest magiczny. Zajrzysz też do mierzącej 60 m i pochodzącej z 1411 roku Wat Chedi Luang.

 

Dzień 25-28 Chiang Mai

wakacje w tajlandii słoń w tajlandii wycieczka na słoniach wakacje w tajlandii wypoczynek w tajlandii urlop w tajlandii wakacje w chaing mai wycieczki w chiang maiPosiłki: śniadanie

Masz dobrych kilka dni na wtopienie się z zrelaksowaną atmosferę Chiang Mai. Za dnia możesz zwiedzać świątynie, chłonąc okoliczną naturę, zieleń. Nocą czekają dziesiątki barów, pubów oraz słynny w całej Tajlandii lokalny nocny market. Czekają wreszcie nasze wycieczki opcjonalne – co powiesz na przejażdżkę na słoniach? Wakacje w Tajlandii bez spotkania ze słoniem? To nie wypada!

 

 

 

Dzień 29 – Chiang Mai – Bangkok

Posiłki: śniadanie

Po śniadaniu przed tobą jeszcze cały dzień cieszenia się Chaing Mai. Wieczorem zaś wsiądziesz w pociąg i ruszysz z powrotem na południe – do Bangkoku! Rozłóż się wygodnie i zaśnij wsłuchując się w stuków kół po szynach – „Wielkie Mango” jest coraz bliżej!

 

Dzień 30 – Bangkok

Posiłki: śniadanie
O świcie dotrzesz do stolicy Tajlandii. Masz ostatni dzień by nacieszyć się klimatem wielkiego miasta i zebrać siły przed dalszym lotem. Na pewno pomoże Ci w tym wizyta w jednym z tutejszych salonów masażu lub Spa. Po takiej sesji ostatnią noc w Tajlandii prześpisz jak niemowlak. Chyba, że nie chcesz spać – nocna oblicze miasta wygląda przecież bardzo kusząco! Może Khaosan?

tajlandia khaosan bangkok nocne zycie bangkok wakacje w tajlandii wycieczki tajlandia wypoczynek tajlandia

 

Dzień 31

Po śniadaniu w hotelu zawieziemy Cię na lotnisko międzynarodowe. Dziękujemy, że odkrywałeś z nami Tajlandię. Do zobaczenia! Wiemy, że chętnie tu wrócisz!

 

Cena zawiera

 • 28 noclegów w hotelach 3* ze śniadaniami
 • 2 noclegi w pociągu Bangkok – Chiang Mai – Bangkok
 • Przewodnika podczas wycieczek w Bangkoku, Pattaya i Chiang Mai
 • Prywatny transport między lotniskami a hotelami i między dworcem kolejowym w Chiang Mai a hotelem.
 • Bilety kolejowe na trasie Bangkok-Chiang Mai-Bangkok – wagon sypialny drugiej klasy.
 • Bilety wstępu w Ayuttaya i w Kambodży
 • Posiłki zawarte w programie + pełne wyżywienie w Kambodży
 • Zwiedzanie Wielkiego Pałacu
 • Wycieczkę na wyspę koralową w Pattaya
 • Zwiedzanie Chiang Mai
 • Wodę pitną podczas wycieczek
 • Ubezpieczenie
 • Opłaty serwisowe i podatki

 

Cena nie zawiera

 • Biletów lotniczych i opłat wizowych
 • Opłat za wczesny checkin i późny checkout w hotelach
 • Innych posiłków i usług nie wymienionych w programie
 • Wycieczek opcjonalnych
 • Wydatków osobistych, napiwków itp.

 


Maciek

 
Avatar of Maciek


0 KomentarzyBądź pierwszym który skomentuje!


Dodaj Komentarz

(required)