+Zobacz naszą główną stronę.
 
 
 

 
 
 


 
Nie Przegap
 

 

Emerytura w Tajlandii – zasłużony odpoczynek

 
emerytura w tajlandii emerytura tajlandia na emeryturę do tajlandii emerytura
emerytura w tajlandii emerytura tajlandia na emeryturę do tajlandii emerytura
emerytura w tajlandii emerytura tajlandia na emeryturę do tajlandii emerytura

 
Overview
 

Kategoria:
 
Wiedza tajemna
5.0


 
Informacja praktyczna
7.0


 
Inspiracja i motywacja
10


 
Ocena
7.3
7.3/ 10


Ocena Klientów
138 oceny(n)

 


Opis

Od lat wiedzą to Skandynawowie i Niemcy, korzystają z tej wiedzy Anglicy, Holendrzy i Francuzi. Najwyższy czas, żeby dowiedzieli się również Polacy – jak emerytura to tylko w Tajlandii! Wyobraź sobie siebie za pięć lat. Co widzisz? Przed oczami staje Ci hamak, drink z parasolką i  błękit morza? To się dobrze składa – tak będzie wyglądała twoja [...]

2
Wysłany Styczeń 23, 2013 przez

 
Opis
 
 

Od lat wiedzą to Skandynawowie i Niemcy, korzystają z tej wiedzy Anglicy, Holendrzy i Francuzi. Najwyższy czas, żeby dowiedzieli się również Polacy – jak emerytura to tylko w Tajlandii!

Wyobraź sobie siebie za pięć lat. Co widzisz? Przed oczami staje Ci hamak, drink z parasolką i  błękit morza? To się dobrze składa – tak będzie wyglądała twoja emerytura w Tajlandii!

Wszyscy znają atuty krainy uśmiechu –  wspaniałą pogodę, piękne plażę (i piękne kobiety), legendarne jedzenie. Nie wszyscy wiedzą jednak, że to kraj nie tylko dla podróżników z plecakami czy rodzin na wczasach – to idealne miejsce na emeryturę w swoim własnym bajkowym drewnianym domku w samym środku raju!

emerytura w tajlandii domek drewniany w tajlandii mieszkać w tajlandii mieszkac w tajlandii

Domek w którym możesz zamieszkać, decydując się na emeryturę w Tajlandii.

 

Dlaczego  emerytura w Tajlandii?

 • Niskie koszty utrzymania – życie w Tajlandii jest o wiele tańsze niż na zachodzie. Produktu codziennej potrzeby, kolacja w świetnej restauracji, ubrania, gadżety – to wszystko w cenach często o kilkadziesiąt procent niższych niż w Polsce.
 • Bogata oferta mieszkaniowa – Ceny wynajmu kawalerek zaczynają się od 500 PLN za miesiąc. Dopłać paręset złotych a wynajmiesz dom na obrzeżach miasta. Wolisz mieszkanie w centrum, dom w nadmorskiej miejscowości? Nic prostszego – wybór jest ogromny
 • Zakupowy raj – W Tajlandii kupisz i egzotyczne owoce i swojskie produkty takie jak mleko czy jajka. Zakupy zrobisz w elegancikiem galerii handlowej i na lokalnym targowisku
 • Centrum rozrywki  - Kina i kręgielnie, bary, klubu i restauracje, koncerty pod gołym niebem i pokazy Tajskiego Boksu kilka razy w tygodniu. NA pewno nie będziesz się nudził
 • Więcej sportu – Czekają tu na Ciebie kluby fitness i  świetnie wyposażone siłownie, baseny wszystko czego potrzeba byś mógł zachować świetną formę.
 • Czysty relaks – w Tajlandii nigdy nie jesteś daleko od pachnącego kamforą i olejkiem eukaliptusowym salonu masażu gdzie za bezcen odświeżysz ciało i umysł. Równie powszechne są gabinety SPA, centra kosmetyczne a nawet kliniki chirurgii kosmetycznej.
 • Świetna infrastruktura ­– Tajlandia opleciona jest siecią świetnie utrzymanych, wielopasmowych dróg.  W wiele miejsca dolecisz też dzięki tanim lotom krajowym.
 • Najlepsze usługi medyczne – nie bez powodów wielu zachodnich pacjentów decyduje się na leczenie w Tajlandii. Ceny są tu często kilkakrotnie niższe, jakoś usług nieporównywalnie wyższa. Świetnie wyposażone kliniki, serdeczna i profesjonalna obsługa, ludzkie podejście do pacjenta.
 • Podróżniczy raj  - Że w Tajlandii jest gdzie jechać nie trzeba nikogo przekonywać. Parki narodowe, tropikalne wyspy, spowite mgłą wzgórza, kapiące złotem świątynie, ruiny pałaców, rwące rzeki i skryte w dżungli wodospady. Tajlandia jest piękna!

 

emerytura w tajlandii domek drewniany w tajlandii mieszkać w tajlandii mieszkac w tajlandii na emeryture do tajlandii emerytura w raju

Drewniany domek w samym sercu raju!

Dlaczego z nami?

Thaitravelers doradza i pomaga na wszystkich etapach przeprowadzki. Jesteśmy tu, na miejscu, w Tajlandii, znamy ją jak własną kieszeń i służymy Ci widzą i doświadczeniem.

 • Załatwiamy wszelkie formalności - spokojna głowa zajmiemy się wszystkim, od załatwienia wszelkich formalności do odebrania Cię na lotnisku
 • Pomagamy z znalezieniu mieszkania - tak, również znajdziemy dla Ciebie mieszkanie czy nawet dom, ale najpierw, zanim zdecydujesz się tu zamieszkać, przyjedź i zobacz Tajlandię
 • Asystujemy przy przeprowadzce
 • Zapewnimy wsparcie  i pomoc na miejscu w Tajlandii - po przylocie pomagamy w aklimatyzacji oraz organizujemy opiekęmedyczną
 • Nasza oferta jest unikalna na rynku - a wiesz dlaczego? Planujemy zebrać grupę Polaków i zbudować coś w rodzaju małego polskiego osiedla, będziesz się czuł jak u siebie w domu!
 • Współpracujemy z osobami prywatnymi, z firmami, z instytucjami.

I co jeszcze? A to że aktualnie rozpoczynamy inwestycję budowy małego osiedla drewnianych domków i naszym celem jest abyś jednocześnie czując raj czuł się jak w domu. Nie będziesz sam! Będą z Tobą też inni Polacy! Otwieramy zapisy na pierwszą grupę. Nadchodzi w życiu taka chwila, gdy nie warto już tracić czasu. Moment, gdy trzeba zacząć spełniać swoje marzenia Ten moment jest właśnie teraz. Aby poznać szczegóły naszej oferty SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Wybierz się z nami w podróż, spędź wakacje w Tajlandii, pooddychaj tutejszą atmosferą, poznaj siłę Tajskiego uśmiechu a nie będziesz chciał stąd wyjechać. Z naszą pomocą – nie będziesz musiał.

Emerytura w Tajlandii tylko z nami!


Maciek

 
Avatar of Maciek


2 Komentarze(y)


 1.  
  Bless

  To może też napiszcie, że aby być emeryckim expatem w tym raju trzeba mieć na koncie (wpłacone w tajskim banku) jakieś 80000pln na osobę jako „zastaw”. Do tego retierment visę trzeba odnawiać co roku bez gwarancji przedłóżenia za każdym razem legitymujac sie posiadanym depozytem w/w sumie :) Upss… Nie każdy chyba się na to załapie…
  • Avatar of Dawid
    

   Doskonale znamy wymagania jakie należy spełnić by dostać wizę emerytalną do Tajlandii (podobnie jak wymagania dotyczące jakiejkolwiek innej wizy w Tajlandii) i właśnie dlatego, że jest znamy, wiemy jak się z nimi uporać. Po to właśnie jest Thaitravelers – żeby pomóc w formalnościach, ułatwić przeprowadzkę, sprawić że wszystko odbędzie się bez kłopotów. Tajlandia nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych na świecie miejsc na emeryturę. Przepisy nie powstrzymują setek seniorów z całego świata przed znalezieniem tu swojego kawałka raju na jesień życia. Zamiast samodzielnie użerać się z urzędami, stresować i ryzykować – zrób to z nami! Z Thaitravelers czeka Cię emerytura w Tajlandii bez stresu!

Dodaj Komentarz

(required)