+Zobacz naszą główną stronę.
 
 
 

 
 
 


 
Nie Przegap
 

 

Tajlandia Incentive, Konferencje oraz Wyjazdy grupowe

tajlandia incentive wyjazdy grupowe tajlandia incentive konferencje wypoczynek

Tajlandia dla firm i grup

Wypoczęci, zadowoleni pracownicy, zgrany, nakierowany na cel zespół, zachwyceni, nie szczędzący Ci komplementów klienci  – to wszystko stoi otworem przed Tobą i Twoją firmą… w Tajlandii.

Thaitravelers od lat zajmuje się organizacją wyjazdów firmowych, grupowych i MICE – Spotkania Incentive Konferencje oraz Wystawy – to wszystko w niezwykłej scenerii jednego z najpiękniejszych krajów na świecie. Zorganizuj firmowy event z nami a zrobisz wrażenie zarówno na sowich klientach jak i na swoich pracownikach. Zorganizuj z nami wczasy grupowe czy wyjazd integracyjny a pod ich koniec zaczniesz planować kolejne.

Granice wyznacza tylko Twoja wyobraźnia – team building w dżungli, integracja na spływie górskimi rzekami lub trekkingu w lesie deszczowym? Prezentacja produktu na najpiękniejszych plażach na świecie? Konferencja lub firmowy bal w najlepszych hotelach Bangkoku? Chcesz zbudować zaufanie klientów i załogi swojej firmy? Zrób to w Tajlandii, zrób to z nami  - Tajlandia Incentive to jest to!

Motywacja: Twój najlepsi pracownicy zasługują na najlepsze traktowania. Nic nie nagrodzi ich wysiłku tak  jak wyjazd do Tajlandii, na skrojone na miarę, wyjątkowe i niepowtarzalne wczasny. Takich wakacji nie zapomina się szybko, przekładają się one na większą efektywność zespołu, motywują do pracy i sprawiają, że twoim pracownikom po prostu „się chce”. Na wczasy do Tajlandii pojechać może każdy, ale na pełen przygód, egzotyki i niezapominanych wrażeń wyjazd z Thaitravelers zasługują najlepsi.

Prezentacja: Masz świetny produkt. Czas pokazać go światu w najlepszy możliwy sposób. Nie pozwól swojej ofercie zgubić się w tłumie, przepaść w natłoku informacji – wyróżnij się! Z naszą pomocą to łatwe – zajmujemy się organizacją eventów w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko po to, by Twój produkt zapadł w pamięć Twoich klientów. Pokaż jak bardzo innowacyjny jest Twój produkt prezentując go w niebanalnych, innowacyjny sposób. Tajlandia Incentive - Wyróżnij się!

Edukacja: Nowe umiejętności i wiedzę najlepiej chłonie się w zrelaksowanej, przyjaznej atmosferze. A pod tym względem Tajlandia jest poza wszelką konkurencją. Zorganizuj z naszą pomocą szkolenie pracowników w Tajlandii a Twój team już zawsze będzie o krok przed Twoimi rywalami. Dobrze wyszkolony, profesjonalny pracownik to klucz do zadowolenia Twoich klientów. Ten klucz znajdziesz w Tajlandii.

Konferencje:  Twoi partnerzy biznesowi, kontrahenci i klienci docenią fakt, że traktujesz ich w wyjątkowy sposób. Konferencja zorganizowana w Tajlandii z pomocą Thaitravelers będzie wydarzeniem, które na długo zagości na językach otoczenia Twojej firmy.  Organizujemy wszystko w najdrobniejszych szczegółach – od wyboru najbardziej dogodnej lokalizacji po doskonały catering i perfekcyjną obsługę. Zrób to z nami a Twoi klienci i partnerzy odpłaca Ci lojalnością i wiarą w Twoją markę.

 

Dlaczego Tajlandia?

W skrócie – najwyższa jakość w najlepszej cenie – oto co oferuje Tajlandia biznesowi. Kraina uśmiechu to nie tylko oszałamiające krajobrazy, za którymi tęskni każdy kto choć raz postawił tu stopę. To również doskonała infrastruktura, najwyższej klasy hotele oraz, a może przede wszystkim – tradycyjna gościnność. Tajowie z przyjmowania gości uczynili dobro narodowe – robią to od lata, wiedzą czego oczekuje od nich klient i umieją mu to zagwarantować, nie rujnując jego budżetu. Nie bez powodów Tajlandia jest jednym z najpopularniejszych punktów docelowych wyjazdów firmowych z całego świata. Incentive w Tajlandii to najlepszy wybór.

 

Thaitravelers dla firm – Twój sukces to nasz sukces!

Nie trzymamy się kurczowo programów, nie próbujemy wtłoczyć Cię w z góry ustalone ramy – słuchamy i dostosowujemy się do twoich potrzeb. Wyjazd z nami to nie wczasy zorganizowane, to Twoje wyobrażenia o idealnej wizycie w egzotycznym raju przekute w rzeczywistość. Wspomożemy Cię na każdym etapie organizacji eventu od planowania programu po jego realizację. Sukces twojej firmy to sukces Thaitravelers.

 

Thaitravelers dla grup – Razem raźniej!

Wyjazdy grupowe, na których każdy czuje się traktowany wyjątkowo? To możliwe. W Thaitravelers, bez względu na rozmiar grupy, każdego traktujemy indywidualnie. W niezwykle przyjaznej atmosferze pokazujemy to co w Tajlandii najpiękniejsze, najciekawsze i najbardziej niezwykłe. Pomagamy w planowaniu trasy, rezerwujemy najlepsze hotele w najlepszej cenie, organizujemy optymalny transport i nie zostawiamy w naszych programach miejsca na nudę! Bez poganiania, bez owczego pędu, jak grupa przyjaciół na egzotycznych wczasach – tak powinien wygadać incentive w Tajlandii!