+Zobacz naszą główną stronę.
 
 
 

 
 
 


 
Nie Przegap
 

 

O Nas – Polskie Biuro Podróży

Pasja i profesjonalizm

to dwa słowa najlepiej odpisujące zespół ThaiTravelers.

Jesteśmy polskim biurem podróży, operatorem i organizatory wycieczek do Tajlandii oraz na terenie Azji. Z nami możesz przeżyć niezapomniane wakacje w Tajlandii.
Pasja do Tajlandii – Kraju w którym mieszkamy, który uczyniliśmy naszym domem. Przejechaliśmy „krainę uśmiechu” w szerz i wzdłuż, piechotą, na słoniach i samochodami terenowymi przedarliśmy się przez jej dżungle, wspięliśmy się nas szczyty gór, spłynęliśmy rwącymi rzekami. Postawiliśmy stopę na każdej z wysp, zajrzeliśmy na każdą plażę i daliśmy nura w obmywające je wody. Poznaliśmy jej mieszkańców, ich zwyczaje i tradycje. Tak, Tajlandię znamy jak nikt inny.

Pasja do podróży – Do Tajlandii zagnała nas ciekawość świata, pasja poznawania tego co nowe, tego co kryje się za rogiem. Nie siedzimy przyklejeni do biurek, działamy w terenie, jeździmy, eksplorujemy, odkrywamy! Wierzymy, że nic tak nie poszerza horyzontów jak podróże, spotkania z innymi kulturami, wsłuchiwanie się w innych ludzi.

Pasja do jakości – Podróże nauczyły nas, że nie liczy się ilość odwiedzonych miejsc a to w jaki sposób je odwiedzamy, ile z tych odwiedzin wynosimy. Nocowaliśmy w najlepszych i w tych gorszych hotelach, jedliśmy przy ulicznych straganach i w eleganckich restauracjach, sprawdziliśmy na własnej skórze co do zaoferowania ma Tajlandia. Dzięki tym doświadczeniom oferujemy Tobie najlepszą jakość w najlepszej cenie.

Profesjonalizm – To Przeszło 25 lat w branży turystycznej. To ćwierć wieku gromadzenia doświadczeń i polepszania jakości naszych usług.  To 25 lat kontaktów, przyjaźni i znajomości. To 25 lat nauki mającej jeden i tylko jeden cel – dostarczenie Tobie najlepszej oferty.

Profesjonalizm – To najlepsze kontakty w branży – jesteśmy na miejscu, w Tajlandii, znamy od podszewki tutejszy sektor turystyczny, właścicieli hoteli, przewodników i przewoźników. Wiemy czego od nich oczekiwać i czego oni oczekują od nas, wiemy jak z nimi rozmawiać i negocjować. Znamy lokalną kulturę i język dzięki czemu możemy więcej – dla twojego komfortu.

Profesjonalizm – To nasza oferta, dostosowana do Twoich potrzeb, zoptymalizowana pod Twoje wymagania i zawsze spełniająca Twoje oczekiwania. Nie chodzimy na skróty, nie uznajemy kompromisu. Oferujemy tylko to co najlepsze i w najlepszej możliwej cenie.

 

Wakacje Marzeń

ThaiTravelers to najlepsze wakacje w  Tajlandii! Obsługujemy grupy i klientów indywidualnych. Organizujemy wycieczki, rezerwujemy hotele i dowieziemy cię w najdalsze zakątki kraju. Rodzinny wypad na plażę, kurs gotowania, zwiedzanie świątyń? Firmowa impreza w eleganckim hotelu lub team building w dżungli? Nurkowanie, trekking, spływ górską rzeką? A może szczypta luksusu, relaks w SPA, eleganckie restauracje? Pomyśl na co masz ochotę – my zajmiemy się resztą.

 

Kochamy Tajlandię!

Tajlandia jest naszym domem dlatego o nią dbamy. Słuchamy twoich potrzeb ale nie jesteśmy głusi na potrzeby naszych partnerów tu, na miejscu. Nie eksploatujemy – współdziałamy. Szacunek, otwartość i tolerancja należą do najważniejszych wyznawanych przez nas wartość. Bez nich życie w Tajlandii nie jest możliwe, z nimi staje się jeszcze lepsze. To dzięki nim funkcjonujemy w symbiozie z lokalnymi usługodawcami. Dzięki nim Twoje wakacje są jeszcze bardziej udane!

 

Zaufanie

ThaiTravelers jest członkiem Pacific Asia Travel Association (PATA), Association of Thai Travel Agents (ATTA), Thailand Incentive and Convention Association, and Tourism Authority of Thailand (TAT). Zaufało nam tysiące klientów i partnerów. Na to zaufania pracowaliśmy latami…i nie spuszczamy z tonu!

 

Niezapomniane wakacje w Tajlandii tylko z ThaiTravelers – Polskim Biurem Podróży w Tajlandii!