+Zobacz naszą główną stronę.
 
 
 

 
 
 


 
Nie Przegap
 

 

Nurkowanie Koh Tao i Koh Nang Yuan – wycieczki w Tajlandii

 
nurkowanie na Koh Tao Koh Nang Yuan wycieczki w tajlandi wczasy w tajlandii wypoczynek w tajlandii biuro podrozy tajlandia
nurkowanie na Koh Tao Koh Nang Yuan wycieczki w tajlandi wczasy w tajlandii wypoczynek w tajlandii biuro podrozy tajlandia
nurkowanie na Koh Tao Koh Nang Yuan wycieczki w tajlandi wczasy w tajlandii wypoczynek w tajlandii biuro podrozy tajlandia

 
Informacje
 

Godzina rozpoczęcia: 8:00
 
Miejsca spotkania: Recepcja hotelu
 
Cena od: 239zł
 
Miejsce:
 
Lokalizacja:
 
Kategoria: , , ,
 
Cena Zawiera Wyżywienie:
 
Odpowiednie Dla Dzieci:
 
Czas Trwania:
 
Stosunek Cena/Jakość
10


 
Lokalizacja
10


 
Tło historyczne
1.0


 
Przygoda
10


 
Ocena
7.8
7.8/ 10


Ocena Klientów
121 oceny(n)

 


Opis

Jeśli marzyłeś kiedyś by zanurzyć się w seledynowej wodzie i zapomnieć o całym świecie, od spełnienia tego marzenia dzieli Cię jeden krok. Wyobraź sobie dwie rajskie wyspy – Koh Tao i Koh Nang yaun. Wyobraź sobie okalające je ciepłe, przejrzyste wody pełne wielobarwnych ryb, koralowców i tysiąca innych morskich sworzeń. Wyobraź sobie ciągnące się po [...]

1
Wysłany Styczeń 10, 2013 przez

 
Opis
 
 

Jeśli marzyłeś kiedyś by zanurzyć się w seledynowej wodzie i zapomnieć o całym świecie, od spełnienia tego marzenia dzieli Cię jeden krok. Wyobraź sobie dwie rajskie wyspy – Koh Tao i Koh Nang yaun. Wyobraź sobie okalające je ciepłe, przejrzyste wody pełne wielobarwnych ryb, koralowców i tysiąca innych morskich sworzeń. Wyobraź sobie ciągnące się po horyzont oszałamiające widoki, błękit wody przerywany biało-zielonymi plamami wysp. Wyobraź sobie, że tam jesteś i beztrosko czerpiesz z tego wszystkiego pełnymi garściami.

A teraz przestań sobie wyobrażać i po prostu spełnij te marzenia! Na wakacjach w Tajlandii to możliwe!  Pozwól nam zająć się detalami a sam skup się na tym co ważne – na morzu, na piasku, na palmach, na cieszeniu się życiem! Podczas tej wycieczki w Tajlandii ważne jest tylko jedno – Twoje dobre samopoczucie!

 

Najważniejsze atrakcje

 • Nurkowanie (Snorkeling) w krystalicznie czystej wodzie
 • Najlepsze punkty widokowe
 • Beztroska

 

Plan dnia:

8:00 Spotkanie z przewodnikiem w lobby twojego hotelu.
8:45 Obfite śniadanie na przystani – będziesz potrzebował sporo energii by sprostać wyzwaniom tej wycieczki w Tajlandii.
9:00 Podczas super szybką łodzią w stronę Koh Tao poczujesz morską bryzę we włosach i smak przygody. A to jedynie przedsmak tego co Cię dziś czeka!
10:30 Przygotuj się na spotkanie z podwodny światem! Zakładaj maskę i rurkę i dawaj nura w przepiękną Mango Bay zwaną też zatoką Ao Muang.
12:00 Ciekawe jak będzie smakował Ci lunch w pobliskiej restauracji gdy na twoim talerzy wylądują stworzenia, które przed chwilą spotkałeś pod wodą. Bez obaw – głodny stąd nie wyjdziesz!
13:00 Przeprawa w stronę kolejnej wyspy i kolejna porcja snorkelingu. Nie, to się szybko nie nudzi! Zresztą przekonasz się sam. Gdy zaś napatrzysz się już na widoki pod wodą możesz wspiąć się na pobliski punkt widokowy i zadumać nad morskim pejzażem.
15:00 Nasycony pięknymi widokami i doskonałą kuchnią daj się zawieźć ku przystani.
16:30 Odstawiamy Cię do hotelu byś mógł nieco się zregenerować i wykorzystać resztę tego niezwykłego dnia na co tylko masz ochotę.

 

Cena zawiera:

 • Transport minibusem na wyspie Ko Samui
 • Transport morski
 • Przewodnika
 • Sprzęt Snorekelingowy (sprzęt do nurkowania)

 


Maciek

 
Avatar of Maciek


Jeden Komantarz


 1. Avatar of Dawid
   
  10

  Ta wycieczka jest naprawdę rewelacyjna! Polecam ją wszystkim, nawet zupełnym amatorom.

Dodaj Komentarz

(required)