+Zobacz naszą główną stronę.
 
 
 

 
 
 


 
Nie Przegap
 

 

Bangkok Wieki Pałac Królewski – wycieczki w Tajlandii

 
Wielki Pałac Królewski wypoczynek w tajlandii wczasy w tajlandii Wakacja w Tajlandii
Wielki Pałac Królewski wypoczynek w tajlandii wczasy w tajlandii Wakacja w Tajlandii
Wielki Pałac Królewski wypoczynek w tajlandii wczasy w tajlandii Wakacja w Tajlandii

 
Informacje
 

Godzina rozpoczęcia: 8:00
 
Miejsca spotkania: Recepcja hotelu
 
Cena od: 179zł
 
Miejsce:
 
Lokalizacja:
 
Kategoria: , , ,
 
Cena Zawiera Wyżywienie:
 
Odpowiednie Dla Dzieci:
 
Czas Trwania:
 
Stosunek Cena/Jakość
8.0


 
Lokalizacja
9.0


 
Tło historyczne
10


 
Przygoda
6.0


 
Ocena
8.3
8.3/ 10


Ocena Klientów
73 oceny(n)

 


Opis

Wieki Pałac, serce Bangkoku, miejsce przesiąknięte tajską kulturą i historią. Miejsce, którego podczas wakacji w Tajlandii nie wolno przegapić. Dawniej w położonym nad rzeką Chao Phraya wielkim pałacu rezydowali królowie Tajlandii. Dziś równie chętnie odwiedzają go turyści jak i Tajowie. Choć z różnych powodów. Tych pierwszych przyciąga niezwykły przepych pałacowej architektury, bogactwo zdobień, artystyczny kunszt. [...]

0
Wysłany Styczeń 7, 2013 przez

 
Opis
 
 

Wieki Pałac, serce Bangkoku, miejsce przesiąknięte tajską kulturą i historią. Miejsce, którego podczas wakacji w Tajlandii nie wolno przegapić.

Dawniej w położonym nad rzeką Chao Phraya wielkim pałacu rezydowali królowie Tajlandii. Dziś równie chętnie odwiedzają go turyści jak i Tajowie. Choć z różnych powodów.

Tych pierwszych przyciąga niezwykły przepych pałacowej architektury, bogactwo zdobień, artystyczny kunszt. Jeżeli będąc w Bangkoku masz czas na zwiedzanie tylko w jednym miejscu, niech będzie to Wielki Pałac. W skład biorącego swoje początki w 1782 roku kompleksu wchodzi cała grupa budynków prezentujących różne style architektoniczne. Skąpane w słońcu spiczaste dachy, wielobarwne mozaiki, pokryte złotem detale i śnieżnobiałe mury zachwycą Cię bez reszty.

Tajscy goście zmierzają do pałacu by oddać cześć Buddzie – Szmaragdowemu Buddzie. Ta niewielkich rozmiarów ale ciesząc się wielkim szacunkiem figurka czeka na zwiedzających w mieszczącej się na terenie kompleksu świątyni Wat Phra Kaew.

Wieki Pałac to jedno z tych miejsce, które warto zwiedzać z przewodnikiem. Wizyta w pałacu w naszym towarzystwie to więcej niż spacer między starymi budowlami. Nasz przewodnik sprawi, że nie tylko zobaczysz ale zrozumiesz na co patrzysz. I nie przegapisz tego co najważniejsze. Brak nudy gwarantowany!

 

Wakacje w Tajlandii! – Rezerwacja i informacje:


Maciek

 
Avatar of Maciek


0 KomentarzyBądź pierwszym który skomentuje!


Dodaj Komentarz

(required)