+Zobacz naszą główną stronę.
 
 
 

 
 
 


 
Nie Przegap
 

 

Zastrzeżenia Prawne

Właścicielem serwisu serwisu ThaiTravelers jest firma J.D. Thaitravel Co., Ltd. z siedzibą w Bangkoku.

Serwis ThaiTravelers jest dostępny w takim stanie w jakim użytkownik go otrzymuje z serwera obsługującego. Właściciel witryny, J.D. Thaitravel Co., Ltd. nie gwarantuje dostępności serwisu, która może być ograniczona lub przerwana w dowolnej chwili bez powiadamiania użytkownika.

Choć dołożyliśmy wszelkich możliwych starań nie  możemy zagwarantować że ceny i informacje zawarte w serwisie są w pełni wolne od uchybień i błędów. Te nie mogą być jednak podstawą do roszczeń.

Jako właściciel strony J.D. Thaitravel Co., Ltd. zastrzega sobie prawo do zmiany zawartości serwisu w każdej chwili,  wyłączanie wcześniej dostępnych stron oraz włączanie nowych stron. Właściciel strony nie odpowiada  za zdarzenia wynikłe podczas przeglądania serwisu ThaiTravelers. Co więcej zawartość witryny ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W celu poprawienia funkcjonalności witryny ThaiTravelers istnieje możliwość zamieszczania linków hipertekstowych do zasobów internetowych podmiotów trzecich. W takim przypadku użytkownik serwisu powinien zapoznać się z prawnymi mającymi zastosowanie dla tych zasobów.

Położenie hoteli na mapie jest przybliżone i zależne J.D. Thaitravel Co., Ltd. nie ponosi odpowiedzialności za precyzyjne określenie położenia hoteli.

J.D. ThaiTravel Co., Ltd. jest spółką prawa Tajskiego i tylko temu prawu podlega.

Treść „Zastrzeżeń prawnych”, oraz „Polityki poszanowania prywatności” może ulec zmianie w każdej chwili, bez uprzedniego poinformowania użytkownika.